5 lietas, ko iegūstam pabarojot zarnu labās baktērijas

Ansis Zauers

Raksta autors: Zin. Ansis Zauers

Pēdējo reizi atjaunots 20.10.2023.


1. Samazinās sliktās baktērijas un to izdalīti toksīni

Paēdušas labās baktērijas vairojas, līdz ar to samazinās patogēnās, sliktās baktērijas un to izdalītie toksīni. Galvenie toksīni ir lipo-polisaharīdi (LPS), kas veido slikto baktēriju šūnu sienas.

2. Uzlabojas minerālvielu absorbcija

Pabarotas labās baktērijas uztur optimālu zarnu trakta pH līmeni, kas nodrošina labāku minerālvielu absorbciju.

3. Spēcīga zarnu barjerfunkcija

Labās baktērijas, apēdot galakto-oligosaharīdus (PreImmu sastāvdaļa), izdala īso ķēžu taukskābes. Viena no tām ir butirāts, kas kā enerģijas avots nodrošina zarnu šūnu vielmaiņu, līdz ar to rada spēcīgu barjeru apkārtējās vides iedarbībai, aizsargājot šūnas no LPS un citiem toksīniem.

4. Imūnsistēmas atbalsts

70% cilvēka imūno šūnu atrodas ar zarnām saistītos limfoidālos audos. No ārējās vides tās pasargā vienkārtains epitēlija slānis. Ja šūnu kontakti ir bojāti, tad LPS un nesagremotas uztura olbaltumvielas izsauc imūno atbildi, kuru pavada oksidatīvais stress.

5. Uzlabo garīgo veselību, miegu un palīdz regulēt apetīti

Labās un sliktās baktērijas iespaido centrālās nervu sistēmas darbību. Labās baktērijas veicina prieka (serotonīna) un miega hormona (melatonīna) veidošanos, bet sliktās  nomāc tos un papildus veicina kāri pēc cukura, kas ir slikto baktēriju barības avots. 

    85 verificētu klientu atsauksmes

€29,99

PreImmu pamatsastāvdaļa ir - galakto-oligosaharīdu pulveris, kas ir balts, galda cukuram līdzīgs, ar saldu garšu. PreImmu paredzēts kā šķiedrvielu avots** uzturā un barības substrāts cilvēka zarnu traktā mītošām labvēlīgās mikrofloras baktērijām - Lactobacillus spp. un Bifidobacterium spp.

  • Vienkāršs un efektīvs risinājums zarnu veselībai

  • 100% naudas atgriešanas garantija

  • 1-3 dienu piegāde uz tuvāko Omniva pakomātu

1 Preimmu2 Preimmu4 Preimmu